Všetko o grantoch na podporu výskumu, vývoja a inovácií v roku 2024

Grantexpert s. r. o.

Webinár určený pre všetkých, ktorých zaujímajú výskomno-vývojové projekty ale aj granty na podporu inovácií a digitalizácie. Na webinári vám vysvetlíme špecifiká a najdôležitejšie podmienky výskumno-vývojových projektov a predstavíme vám aktuálne a plánované grantové možnosti v tejto oblasti. Viac info tu: https://www.grantexpert.sk/webinar/prehlad-grantov-na-podporu-vyskumu-vyvoja-a-inovacii-v-roku-2024/

V prvej časti webinára vám vysvetlíme špecifiká výskumno-vývojových projektov. Zameriame sa najmä na to, čo musia žiadatelia spĺňať, aby sa mohli zapojiť do takýchto výziev. Vysvetlíme vám základné pojmy, podmienky, požiadavky na zamestnancov firmy, ktorá takýto projekt realizuje a povieme si viac aj o tom, ako by mal vyzerať rozpočet výskumno-vývojových projektov. V druhej časti webinára bude našim cieľom poskytnúť vám prehľad o grantových možnostiach zameraných na výskum, vývoj a inovácie v roku 2024. Okrem základných informácií získate aj užitočné tipy ako zvýšiť svoje šance na úspech. Vďaka týmto informáciám sa budete môcť včas pripraviť na podanie žiadosti. Všetkým registrovaným účastníkom zašleme po skončení webinára aj kompletný videozáznam.

Webinár je určený pre podnikateľov a ďalšie subjekty, ktorých zaujíma oblasť výskumu, vývoja a inovácií.

Juraj Zelinka
juraj.zelinka@grantexpert.sk