GROUP - firemný jazykový skupinový kurz.

ENGLISH SUCCESS, s.r.o.

Pozrite sa na benefity, ktoré Vám náš GROUP kurz ponúka:

• skupinový kurz prebieha priamo u Vás vo firme: nemusíte sa nikde presúvať.
  • študujte, kedy to vyhovuje Vám: rozvrh a intenzitu prispôsobíme Vašim možnostiam.
  • študujte s Vašimi kolegami z práce: skupiny sa skladajú výlučne zo zamestnancov Vašej firmy.
  • kurz je efektívny: maximálny počet študentov v skupine je 9, minimálny 2, optimálny 4–6.
  • ušetríte firemné peniaze: za *250 EUR študujete intenzívne celý jeden rok. (pri počte 9 študentov v skupine)
  • využite svoje BENEFITY: zaplaťte za kurz benefitovými poukážkami alebo cez systém Benefit Plus.

Vyberte si z 8-mych cudzích jazykov: anglický, nemecký, francúzsky, taliansky, španielsky, ruský, chorvátsky, srbský.

V čom sa zlepšíte?

• v komunikácii v danom jazyku: budete komunikovať sebaisto a kompetentne.
  • rozšírite si potrebnú slovnú zásobu: učíte sa to, čo v práci skutočne využijete.
  • budete si istý v používaní gramatiky: gramatiku učíme s minimom teórie.

Zameranie kurzu závisí od:

1. jazykovej úrovne účastníkov kurzu.
  2. cieľa zadaného Vašou firmou.

V závislosti od toho Vám vypracujeme presné zameranie Vášho kurzu a odporúčime vhodné učebné materiály.

GROUP kurz je ideálne riešenie pre firmy, ktoré:

1. chcú dať možnosť vzdelávať sa väčšiemu počtu zamesttancov, ako je to iba pri individuálnych kurzoch.
  2. chcú ušetriť firmné financie: finančné náklady na 1 študenta sú o 60%-90% nižšie ako pri individuálkach.

Naše skúsenosti: V posledných rokoch firmy využívajú vzdelávacie benifity tak, že povedia zamestnancom: „Nájdite si jazykovú školu, akú chcete. Máte budget 250 EUR ročne.“

Výsledok je nasledovný:

• 200 EUR pokryje náklady na max. 3 mesačný verejný kurz v skupine.
  • polovica ľudí si kurz jednoducho nenájde. (…lebo sme busy :))
  • firemná koncepcia vzdelávania je bez koncepcie.
  • HR nemá jednotný výstup z kurzov a nedokáže dáta synchronizovať a vyhodnocovať.

Naše riešenie je: vytvorte si „jazykovú školu“ u Vás vo firme!

• za 250 EUR môžete s nami študovať celý rok s intenzitou 2 × 60 min. týždenne!
  • študovať budú môcť všetci tí, ktorý prejavili záujem a majú na to budget.
  • vytvoríme Vám firemnú koncepciu vzdelávania podľa Vašich potrieb.
  • HR dostanú jednotné výstupy o progrese, testoch a dochádzkach.

Mgr. Simon Summerling
summerling@englishsuccess.sk