QuarkXPress je grafická aplikácia používaná profesionálmi,kotrí potrebujú pripraviť dokument pre tlač. Umožňuje rýchle a jednoduché spájanie obrázkov a textov do jedného kompaktného celku, rôzne úpravy textu (zalamovanie, obtekanie obrázkov rôznych tvarov). QuarkXPress je veľmi silná aplikácia s jednoduchým, intuitívnym a všeobecne použiteľným rozhraním,ktoré kombinuje zápis, úpravu a typografiu s farbami a obrázkami na vytvorenie dynamického koncového výstupu. QuarkXPress je široko používaný na prípravu časopisov, novín, reklamnými agentúrami, publikačnými spoločnosťami, návrhárskymi firmami, knižnými vydavateľstvami a dizajnérmi. Je teda používaný všetkými, ktorí majú dizajnérske, tlačiarenské a publikaťné požiadavky.

• ovládanie programu a tvorba jednoduchého dokumentu
  • tvorba bežného dokumentu, typografia slova a odstavca, textový rámček a jednoduché objekty
  • viacstránkový dokument
  • pokročilé typografické funkcie
  • farby a ich aplikovanie na rôzne formy dokumentu
  • práca s importovanou grafikou
  • QuarkXpress a prepress

Kurz určený pre budúcich grafikov.

Certifikát Akreditácia MŠ SR

Mgr. Tomáš Puskás, Ing. Miloš Stašík - prosím pri Vašom záujme o školenia sa dopytujte na uvedené kontaktné osoby.
02 208 50 100 alebo 02 208 501
kvt@kvt.sk