LinkedIn pre profesionálov - pre recruiterov aj obchodnikov!

MV Akadémia - manažérska vzdelávacia akadémia

Cieľom kurzu je oboznámiť účastníkov s možnosťami oslovovania potenciálnych zamestnancov, overovania si ich kvalifikácie, tvorby databázy talentov – to všetko bez plateného účtu na LinkedIn.

Prečo LinkedIn? LinkedIn je najznámejšia a najväčšia profesionálna sociálna sieť s viac ako 400 miliónmi používateľov. Svojim zložením a zameraním je predovšetkým atraktívna pre B2B marketing a headhunting.

Čo sa naučíte?

• ako si vytvoriť pútavý profil (osobný aj firemný), aby Vám uchádzači prišli sami
  • ako vyhľadávať kandidátov na LinkedIn bez plateného účtu
  • ako oslovovať kandidátov na LinkedIn
  • ako efektívne využívať LinkedIn ako nástroj
  • overovanie si dôveryhodnosti kandidátov
  • ako využívať osobný profil, company profil a skupiny (groups) na pritiahnutie kandidátov
  • etiketa networkovania na LinkedIn
  • nástroje na automatizáciu a lepšiu správu účtov
  • tvorba databázy, prepojenie LinkedIn s ďalšími nástrojmi úspešného HR manažéra

Čo hovoria ľudia, ktorí už školenie absolvovali?
„Páčilo sa mi celé školenie, veľmi praktické, veľké množstvo užitočných a využiteľných informácií.“ – Mgr. Viera Jurická, Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.

„Veľmi sa mi páčil prístup školiteľky, podané informácie aj praktickou formou, priestor na otázky a odpovede. Odporúčam!“ – Ing. Lenka Lefflerová, KPMG Slovensko spol. s r.o.

O svoje skúsenosti sa s Vami podelí: Ing. Ivana Brutenič, PhD.
Ivana Brutenič zastáva pozíciu Managing Partner spoločnosti EXACT RECRUITMENT, spol. s r. o. s 10 ročnými skúsenosťami v oblasti personálneho poradenstva. Hlavné zameranie poradenskej činnosti je vyhľadávanie a výber zamestnancov, executive search, komplexné poradenstvo pre investorov, tvorba a implementácia stratégií ľudských zdrojov, motivačné, odmeňovacie a vzdelávacie systémy, kariérne poradenstvo a manažérsky kariérny koučing. Spoločnosť EXACT RECRUITMENT bola ocenená ako jedna z 10 najlepších personálnych agentúr na slovenskom trhu v hodnotení RecruitRank a Ivana Brutenič zaradená do publikácie Who is Who in Slovakia 2011 a Who is Who of European Women 2012. Komunikuje v anglickom, francúzskom, španielskom a nemeckom jazyku. Aktívne sa venuje publikovaniu v oblasti ľudských zdrojov a kariéry. Spolupracuje napríklad s periodikami Sme, Pravda, Hospodárske noviny, Profit, InStore, Plus 1 deň, Slovenka a portálmi Kariéra, Profesia a Topjobs.

HR manažéri, obchodní manažéri a predajcovia, recruiteri, podnikatelia.

Poznámka k cene

Vaša investícia do vzdelávania obsahuje 4,5hodinové praktické školenie, občerstvenie, zapožičanie laptopu a kvalitné materiály.