Diaľkové školenie (E- Learning) APMG Prince2® kurz Foundation alebo Practitioner

INBOX SK s r.o.

Poskytnúť kompletné školenie a skúšku z metodológie Prince2® na úrovni Foundation alebo Practitioner diaľkovou (dištančnou) formou.

Pokiaľ nemáte čas zúčastniť sa štandardného (prezenčného) školenia PRINCE2®, ponúkame vám možnosť absolvovať školenie diaľkovou formou. Kurz môžete absolvovať pri počítači alebo vám dodáme kompletnú sadu vytlačených materiálov a počítač nebudete potrebovať. Skúšku môžete realizovať v našej školiacej agentúre, alebo za príplatok môžete aj skúšku realizovať diaľkovo (s použitím počítača a pripojenia na Internet). Toto školenie je akreditované APMG a vyrovná sa štandarným typom školenia PRINCE2® realizovaných formou interaktívnych prednášok. Po úspešnom absolvovaní školenia a skúšky získavate plnohodnotný medzinárodný APMG certifikát PRINCE2®. Podmienkou je, že každý študent musí zodpovedne pristupovať k samoštúdiu, nasledovať inštrukcie a prečítať si všetku doporučenú literatúru.

Kompletná sada pre e-learning (diaľkové školenia) školenia PRINCE2® obsahuje všetko čo potrebujete. Je tam učebnica, školiace materiály, cvičné testy a podobne. Odhadujeme, že na úspešné zvládnutie záverečnej skúšky PRINCE2® Foundation alebo PRINCE2® Practitioner vám bude stačiť 60 hodín intenzívneho domáceho štúdia. Nie sú potrebné žiadne ďalšie znalosti alebo skúsenosti.

Diaľkové štúdium PRINCE2® Foundation môžete absolvovať v Slovenskom alebo anglickom jazyku a aj skúšku môžete realizovať v slovenčine alebo angličtine. Školenie a skúšku APMG PRINCE2® Practitioner je možné realizovať v angličtine. Od roku 2013 je možné vykonať záverečné testy PRINCE2® Practitioner aj v češtine, avšak povolený manuál ku skúške „Managing Successful Projects witht PRINCE2®“ je len v angličtine.

Za príplatok je možné realizovať aj skúšku diaľkovou formou.

Školenie a skúšku PRINCE2® Practitioner môžete absolvovať len v prípade, ak ste úspešne zvládli školenie Foundation. Pri zakúpení obidvoch kurzov – diaľkového (e-learning) školenia PRINCE2® Foundation aj Practitioner môžete skúšku realizovať do jedného roka od zaplatenia školenia. Vo výnimočných prípadoch môžete realizovať skúšku PRINCE2® Foundation aj PRINCE2® Practitioner v ten istý deň. (Podmienkou je úspešné zvládnutie prvej skúšky – PRINCE2® Foundation, ktorá je vyhodnotená na mieste.). Termíny realizovania skúšky PRINCE2® v našej školiacej agentúre sú vždy v posledný deň školenia PRINCE2® Foundation alebo Practitioner. Väčším skupinám záujemcov môžeme stanoviť individuálny termín konania skúšky. Štandardné termíny školení prezenčnou formou uvádzame na stránke www.prince-2.sk. Cena E-learning PRINCE2® Foundation je 650 EUR bez DPH Cena E-learning PRINCE2® Practitioner je 790 EUR bez DPH Cena E-learning PRINCE2® Foundation + Practitioner je 1290 EUR bez DPH

Osoby riadiace projekty alebo pracujúce v projektovom prostredí. Školenie je vhodné aj pre činnosti súvisiace s projektami, napríklad finančné a personálne zabezpečenie, verejné obstarávanie, využívanie výsledky projektov a pre všetkých záujemcov o metodiku PRINCE2®.

Poznámka k cene

Cena je pre kurz PRINCE2® Foundation