Projektový controlling

MENTIS s.r.o.

Cieľom školenia je oboznámiť účastníkov s riadením a kontrolou projektov a naučiť ich využívať znalosti z oblasti riadenia a kontroly projektov a projektovej činnosti v organizácií.

• Projektový controlling a manažérske zručnosti v oblasti tvorby a riadenia projektov.
  • Projekt – obsah, tvorba, kategórie projektov. Manažment v projektovaní. Poslanie a zámer projektu.
  • Plánovanie projektu, predinvestičná fáza projektu. Štúdia realizovateľnosti.
  • Kritériá hodnotenia projektov.
  • Úloha finančného plánu v projektovaní.
  • Realizácia projektu. Riadenie zmien. Ukončenie a vyhodnotenie projektu.
  • Cost Volume Profit metodika a hodnotenie ziskovosti projektov.
  • Hodnotenie rentability investície cez CVP analýzu.
  • Costs & Benefits analysis ako jedna z významných metodík pre tvorbu a hodnotenie projektov z európskych fondov. Obsah projektu CBA a postupy jeho tvorby a hodnotenia. Hodnotenie rentability investície cez CBA analýzu.
  • Konzultácie a odborné poradenstvo ku prípadným dotazom.

Seminár je určený manažérom firiem, projektovým manažérom, ekonómom, controllérom a všetkým záujemcov, ktorých sa projektové riadenia a tvorba projektov bezprostredne dotýka.

Certifikát Ako účastník online seminára získate CERTIFIKÁT Poznámka k cene

V cene školenia sú pracovné materiály a certifikát.

Ladislav Rau, Ing.
+421 2/634 523 29