Verejné obstarávanie - Zadávanie zákazky systémom EVO

OTIDEA s.r.o.

Chceme Vám poskytnúť komplexný prehľad systému EVO z pohľadu verejného obstarávateľa.

Na školení sa prejde celým procesom zadávania zákazky prostredníctvom systému EVO. Detailne sa rozoberú všetky 3 zložky systému EVO – verejný portál, interný portál a virtuálny priestor zákazky a vysvetlí vzťah medzi nimi. Na školení sa prakticky prejde celým procesom zadávania jednej zákazky postupom verejnej súťaže a vysvetlia sa rozdiely oproti iným postupom, ktoré je možné zadávať systémom EVO. V rámci verejnej súťaže sa prejde detailne celým procesom od nastavenia zákazky, vytvorenia a odoslania oznámenia cez vysvetľovanie SP, spracovanie prijatých ponúk, dvojfázové otváranie ponúk, vysvetľovanie ponúk až po ukončenie zákazky a jej archiváciu.

Pozor!!! Jedného z účastníkov čaká VÝHRA V závere školenia vyžrebujeme jedného z účastníkov, ktorý získa licenciu pre konzultanta na SW nástroj easyEVOeaSetupLP. Tento nástroj slúži na nastavovanie eAukcie na najnižšiu cenu v systéme EVO na základe predlohy v Excel súbore.

Prvý deň:

• Úvod do systému EVO
  • Spustenie systému EVO
  • Kompletný prehľad verejného portálu EVO
  • Kompletný prehľad interného portálu EVO

Prihlásenie sa do interného systému (vyžiadanie a zriadenie prístupu, zmena hesla)

• Zadávanie zákazky postupom verejnej súťaže
  • Vytvorenie zákazky a virtuálneho pracovného priestoru (VPP) zákazky
  • Kompletný prehľad VPP zákazky
  • Nastavenie/Pris­pôsobenie VPP zákazky
  • Vzťah zákazky v EVO a IS ZU (IS ÚVO)
  • Oznámenie o vyhlásení VO (a jemu podobné)
  • Súťažné podklady (SP)
  • Administrácia používateľov
  • Vysvetľovanie SP
  • Zmena SP, korigenda
  • Čo v EVO a čo v profile VO?
  • Zrušenie zákazky v systéme EVO

Druhý deň

Zadávanie zákazky postupom verejnej súťaže – pokr.
  • Otváranie ponúk
  • Odšifrovanie ponúk
  • Vyhodnotenie predložených ponúk (qMerge3)
  • Sprievodný list, dotazníky
  • Vysvetľovanie ponúk
eAukcia v systéme EVO
  • Rozdelenia eAukcií
  • Samostatná eAukcia a eAukcia ako súčasť postupu VO
  • eAukcia na najnižšiu cenu
  • eAukcia na ekonomicky najvýhodnejšiu ponuku
  • Priebeh eAukcie
Ukončenie zadávania zákazky a Archivácia Ostatné postupy zadávania zákazky (rozdiely oproti verejnej súťaži)
  • Podlimitný postup bez využitia elektronického trhoviska
  • Užšia súťaž
  • Rokovacie konanie so zverejnením

Vaše otázky a diskusia priebežne

určené pre všetkých záujemcov, ktorí vstupujú do verejného obstarávania na strane verejného obstarávateľa a obstarávateľa.

Školenie je určené pre tých, ktorí so systémom EVO a/alebo aukciami v systéme EVO ešte nemajú skúsenosti, ale aj tých, ktorí už pracovali so systémom EVO, no majú nejasnosti. Školenie predpokladá, že účastník má zvládnutú prácu s počítačom.

Poznámka k cene

V cene je zahrnuté organizačné a lektorské zabezpečenie, materiály pre účastníkov, občerstvenie

Monika Svinčáková
info@otidea.sk