ZÁŽITKOVÉ WORKSHOPY - rozvoj kreativity a osobnosti, relax a revitalizácia

Kurz organizuje spoločnosť: Združenie pre integrálne vzdelávanie

Školenie pre verejnosť

Termíny konania kurzu Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:
3.5.2017 (Kryštály a kryštaloterapie 18:00 - 20:00)
Cena (neplatca DPH) 30 €
Poznámka k cene 30 eur / workshop
Miesto konania kurzu ZIV, Trenčianska 53, 82109, Bratislava

Ďalšie údaje o kurze

Kontaktné údaje na organizátora Ing. Iveta Slobodníková
tel: +421 903110228
mobil: +421 905 255 585, 903 110 228
e-mail: ziv@ziv.sk
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skolenia.sk)
Zaradenie kurzu do kategórií
Cieľová skupina, pre ktorú je kurz určený

ZIV to je vzdelávanie, zábava, relax, revitalizácia tela mysle aj ducha:-), naladenie psychiky a emócií, prakticky aj teoreticky. Máte možnosť zažiť netradičné relaxačné cvičenia, naučiť sa rozvíjať získané meditačné, mentálne aj kreatívne schopnosti a venovať sa rozvoju osobnosti a sebaúcty, harmónii a kráse. Workshopy sú pre začiatočníkov aj pokročilých.

Workshopy sú predovšetkým zážitkové, plné praktických cvičení a osvedčených rád, skúseností z praxe s troškou teórie. Sú otvorené pre každého so záujmom o danú tému a ak vás zaujmú, môžete pokračovať, rozšíriť a doplniť si vedomosti a zručnosti v kurzoch.

Hlavný cieľ kurzu

Zážitkové workshopy ZIV majú široký záber tém, každý si môže vybrať pre seba ten najlepší, absolvovať ich môžete v akomkoľvek poradí a koľko krát budete chcieť, vždy sa dozviete niečo nové. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV, jednej z najstarších škôl v tejto oblasti v SR so super tímom profesionálnych lektorov (už od r. 2 000).

Podrobný popis obsahovej náplne

Workshopy sú samostatné, môžete si vybrať ktorýkoľvek podľa záujmu.

Konajú sa v príjemných priestoroch galérie ZIV, Trenčianska 53, Bratislava – Ružinov.

č. 1 Novinka: Jarný workshop Cvičenie pre zdravie

Jednoduchá zostava na revitalizáciu fyzických síl pre zaneprázdnených a unavených ľudí – aktuálne v jarnom období. Cvičenie Päť Tibeťanov, Isha Kriya joga, biotanec, uvoľňujúce cvičenia na chrbticu, správne dýchanie a zameranie mysle pri cvičení. Naučíte sa zostaviť si vlastné ranné cvičenie pre krásnu postavu, zdravie a silu. Pre ženy aj mužov.

Termín: 21.3. 2017 (18:00 – 20:00), 29.4. 2017 (10:00 – 12:00) Cena: 30 eur

č. 2 Workshop 30 ranných minút pre zdravie

Správne cvičenie podľa typu osobnosti, relaxačné meditácie na rozprúdenie energie čchi, svieža myseľ, zdravé telo, ukážka prípravy raw/surovej stravy s ochutnávkou. Základné informácie o zdravom spôsobe a rytme života, praktické cvičenie podľa prastarej jogy, mudra cvičenie podľa Druidov, účinné jednoduché cviky fyzioterapeutov a iné – to najlepšie z najlepšieho. Dozviete sa prečo je pohyb, voda a energeticky čistá strava základom života na zemi, aj to, že nie je ťažké pravidelne chvíľku cvičiť, ak viete ako a ako pri tom dýchať, aby ste s minimálnou námahou dosiahli maximálny efekt, prečo treba zaradiť surovú stravu do svojho jedálnička a ako na to. O typoch stravovania a ich účinkoch na zdravie, o vegetariánstve, vegánstve, vitariánstve, pránickom dýchaní a mnohom inom.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 3 Workshop pre krásu a zdravie, predĺženie biologického veku a omladenie

Praktické ukážky prípravy domácej kozmetiky z prírodných surovín, ošetrenie pokožky tela a vlasov, zábaly, kúpele, masáže a ako na to. Dozviete sa všetko o potrebách ľudského tela, aby bolo krásne a zdravé, ako si predlžiť biologický vek, aj o klamstve „prírodnej“ kozmetiky s obsahom chemikálií a čo spôsobuje, ak sa dlhodobo používa, o využívaní absolútne netoxických prírodných prostriedkov bez akejkoľvek chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, repelent a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov. Tipy a triky pre zdravie a krásu.

Termín: 7.3. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 4 Harmonizačný frekvenčný workshop pre zdravie – Farby a zvuky

Dozviete sa o „zázračnej“ sile a frekvencii farieb a ich vplyve na psychické, emocionálne aj fyzické zdravie človeka. Naučíte sa vnímať energie farieb svetla, základné techniky farebnej terapie ako a kedy sa dajú použiť, dozviete sa o význame farieb pre zdravie, vyskúšate si mentálnu farebnú terapiu a zostavíte si farebný obraz vlastnej energie.

Jedinečný zážitok pôsobenia frekvencie farby, hudby a zvuku na psychiku, emócie, ladenie organizmu zvukom, tibetské zvonce, bubny a rytmus, energia a vibrácia vlastného hlasu a ako si pomôcť pri zdravotných ťažkostiach nasmerovaním vibrácie hlasu na určité miesta svojho tela, ako sa vyladiť vlastným hlasom jednoduchými tónmi, spievaním mantier alebo nástrojmi s čistými tónmi. Človek je ako citlivý krásny hudobný nástroj a všetok okolitý svet vibrácií, harmonických aj disharmonických na neho priamo vplýva.

Workshop rozvíja vedomie, jasno cítenie, intuíciu, schopnosť vnímať široké spektrum farieb, zvukov a ich vibrácie a je vhodný pre každého. Ľuďom, ktorí sa venujú dizajnu, umeniu a estetike, hudbe a spevu, pomôže rozvíjať farebné videnie a citlivosť na čisté tóny. Jedinečný zážitok farebnej uzdravujúcej a oživujúcej energie a harmonizácie tela, mysle a emócií.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 5 Workshop Prebúdzanie ženskej sily

Ako prebudiť svoju ženskú silu a čo k tomu potrebujeme, posvätné ženstvo, psychológia archetypov ženy, ako si nájsť partnera či zlepšiť súčasný vzťah, založiť si rodinu, byť sama sebou – ženou nového veku, objaviť svoju skrytú silu. Praktické rady, cvičenia a meditácie. Harmonizácia emocionálnej sily ženskej energie. To pravé pre dobré vzťahy a prebudenie vnútornej sily ženy. Jedinečný zážitok z kontaktu so sebou samou a svojou vnútornou silou. Najmä pre ženy, ale aj pre odvážnych mužov, ktorí chcú viac rozumieť ženám.

Termín: 12.4. 2017 (17:00 – 19:00), 21.4. (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 6 Workshop Vyjadrenie Božskej krásy – pre mužov aj ženy

Posvätné mužstvo a posvätné ženstvo, archetypy muža a ženy, úloha muža a ženy v rodine a vo vzťahoch, pochopenie odlišností, jedinečností a potreby ukončenia odvekého boja pohlaví, a ako je možné namiesto boja vniesť harmóniu a úctu do vzťahov mužov a žien. Nová doba prináša zmeny aj vo vzťahoch o to viac je dôležité uvedomiť si podstatu energie páru, nájsť spojenie so silami života a kozmu. Ako si navzájom rozumieť a zharmonizovať dva odlišné svety. Rady, cvičenia a meditácie. Jedinečný zážitok prebudenia vlastnej vnútornej sily a vzájomnej úcty. Pre mužov, ženy, manželov aj páry.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 7 Workshop ENKAUSTIKA – maľovanie voskami

Ako farbiace médium sa používa roztavený vosk, ktorý sa pomocou enkaustickej žehličky nanáša na špeciálny lesklý papier, po zvládnutí základov aj na textil, drevo, či sklo. Pri maľovaní žehličkou môžeme meniť štruktúry, vzory donekonečna, so zámerom alebo za pomoci náhody, pri každom pohybe žehličkou na papieri vzniká nový obrázok. Inšpirované starobylou technikou Egypta.

Ukážeme si jednoduché ťahy ako nanášať vosk, povieme si tipy ako si vyrobiť pozdrav, či pohľadnicu. Namaľujeme si abstraktné obrázky aj krajinky. Už po prvých ťahoch žehličkou vznikajú nádherné žiarivé obrazy. Je to výborný relax, hra s farbami, zábava. Táto technika je vhodná pre všetkých – rozvíja tvorivosť a fantáziu.

Workshop je otvorený pre začínajúcich aj pokročilých – lektorka sa každému venuje individuálne podľa záujmu. Pre absolventov ponúkame možnosť pokračovať a zdokonaľovať sa v technike po celý rok – pridáme maľovanie enkaustickým perom s rôznymi násadkami, teplovzdušnú pištoľ a tvorbu potlačí a koláží. Novým podkladom na maľovanie je podľa záujmu plátno, sklo, drevo alebo textil, prípadne papier väčších formátov. Vedie certifikovaná lektorka pre enkaustiku s dlhoročnou praxou aj v iných výtvarných technikách. Fotogaléria z workshopov

Termíny: 15.3. 2017 (18:00 – 20:00) Téma pre absolventov: Kombinované techniky s použitím dekoračných perforovaných obrúskov, centrofixky, prípadne pečiatok. Cena: 25 eur (všetok materiál je v cene)

č. 8 Workshop Muzikoterapia pre každého

Pod vedením skúsenej lektorky, multižánrovej speváčky a klaviristky sa naučíte rytmickému spievaniu s odozvou hry na Orffove nástroje – bubny, brnkacie nástroje, kastanety, rumba gule a iné. Improvizujú sa jednoduché melódie a vytvára sa spoločná a jedinečná skladba. Každý účastník má svoj vlastný, netradičný hudobný nástroj a zapája sa do spoločnej skladby rytmickým hraním na nástroje a spievaním jednoduchej melódie – podľa svojej voľby a nálady. Relaxácia spojená s hravým a voľným objavovaním sveta hudby a rozvíjaním tvorivosti a muzikality. Je vhodná pre každého, aj pre ľudí, ktorí si myslia, že nemajú hudobný sluch. Cit pre rytmus aj hudobný sluch sa dá správnym vedením rozvinúť.

Muzikoterapia pomáha odbúrať trému, stres a pomôže nájsť odvahu spievať a hrať, zabávať sa v skupine neznámych ľudí, cítiť sa uvoľnene v akejkoľvek spoločnosti, pretože podporuje sebaúctu, uvoľňuje zábrany, prebúdza radosť a pocity spolupatričnosti, ponúka nevšedný zážitok.

Termíny: pripravujeme (2h) Cena: 20 eur

č. 9 Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Jedinečný zážitok hlbokej relaxácie s kryštálmi. Každý účastník si prakticky vyskúša silu kryštaloterapie. Prostredníctvom kryštálov je možné naladiť sa na univerzálny zdroj vesmírnej energie a nechať na seba pôsobiť ich špecifickú energiu vyplývajúcu z ich harmonickej kryštálovej mriežky, tvaru a farby. Zážitkový workshop pre každého s využitím liečivej sily minerálov. Vhodný nielen pre absolventov kurzu Kryštály a kryštaloterapia, ale aj pre nových záujemcov. Kryštály sú zhmotnenou kozmickou energiou, darom matky Zeme, sú zdrojom energie, krásy, poučenia a potešenia pre ľudstvo. Max. počet účastníkov je 5.

Termíny: 16.3. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 10 Novinka: Workshop Mayská astrológia

Jednoduchý výklad mayského astro systému, ako v ňom čítať, aké informácie o nás a energiách kozmu ponúka, prakticky s troškou teórie, pre každého so záujmom o tému. Mayský astrologický systém je matematický a najpresnejší na svete. Naučíte sa vypočítať si svoj kozmický kód, dozviete sa akú máte základnú emočnú a psychickú energiu, ako vaša myseľ pracuje, porozumieť energii dňa aj ročných období, a pripraviť si tak svoje akcie a pôsobenie vo svete v súlade s prúdom kozmickej energie, ktorá podporí váš úspech – všetko pôjde ľahšie a s menším množstvom vynaloženého úsilia. Každý účastník si pripraví svoju hviezdnu mapu.

Termíny: 26.3. 2017 (10:00 – 12:00) Cena: 30 eur

č. 11 Harmonizačný meditačný workshop Modrej planéty

Spirituálne oddychový a harmonizačný workshop. Relax, zábava a spiritualita. Techniky vyladenia, preladenia a harmonizácie mysle, emócií a tela. Budete si užívať príjemnú vysokú frekvenciu najkrajších meditácií Modrej planéty (Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja), načerpáte energiu pre zimné mesiace a vyladíte sa psychicky, emocionálne aj telesne. Workshop je vhodný pre každého, pokročilých aj úplných začatočníkov. Workshopy môžete opakovať, vždy zažijete a dozviete sa niečo nové.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 12 Meditačný workshop Láska je kľúč

Láska je svetlo. Prináša radosť. Keď sa rozsvieti vnútro človeka, je to ako keď sa znovu narodí. Meditácie na otvorenie srdečnej čakry a nájdenie zdroja svojej vnútornej sily. Špeciálny program v decembri 2016 pripravený pre priaznivcov Modrej planéty a všetkých záujemcov o meditácie.

Termín: pripravujeme Cena: 30 eur

č. 13 Meditačný workshop „Uzdravenie vnútorného dieťaťa, vzťah k sebe samému a rituál otvárania hojnosti“

Vzťah k sebe samému a ako vnímam svet, meditácie na nastavenie želanej reality a zvýšenie osobnej sily, rozvoj osobnosti a rituál otvárania hojnosti. Meditácie a praktické cvičenia so skúsenou lektorkou pre každého.

Termín: 6.3., 25.4. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 50 eur

č. 14 Meditačný workshop Vortex

Úvod do energií vortexu, vysvetlenie anomálií elektromagnetických polí na zemi (prečo tu fyzikálne zákony neplatia), miesta vortexu rozmiestnené po celom svete a rituál vortexu. Workshop je určený pre absolventov ZIV kurzov, mini seminárov a workshopov Modrej planéty a kurzov meditácie. Je však otvorený pre každého, kto má aspoň základnú meditačnú prax. Maximálne 10 ľudí v skupine.

Termín: 12.3., 11.4. 2017 (prvá skupina o 18:00 – 19:00, druhá skupina o 19:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 15 Workshop Uzdravenie vnútorného dieťaťa Psychológia vnútorného dieťaťa, podvedomé presvedčenia a emočné spomienky a ich dopad na náš život v dospelosti, praktická meditácia a mentálno – emočné cvičenia, práca s vlastným tieňom a strachom, preladenie. Kontakt so svojou najvnútornejšou podstatou, odhalenie a liečenie skrytých emočných tráum a nevedomých bytostných presvedčení, ktoré blokujú náš úspech a prežívania šťastných pocitov a ich preladenie.

Každý človek prechádza v živote rôznymi situáciami a spomienky na ne sú často potlačené v hlbokom podvedomí, odkiaľ však nevedome ovplyvňujú naše postoje, pocity a konanie. Do siedmych rokov života má človek iba emočné spomienky, pretože vedomá myseľ sa vyvíja až od siedmeho roku života. Preto je tak ťažké ich nájsť a pochopiť prečo sa v určitých situáciách správame a cítime určitým spôsobom. Hlbokým uvoľnením, prácou s vlastným tieňom a hravým kreatívnym spôsobom môžeme tieto blokujúce spomienky uvoľniť a preladiť sa na pozitívnejšie vnímanie života. Je to veľmi užitočné pre každého človeka, pretože naša civilizácia a kultúra v ktorej žijeme, neumožnila našim rodičom ani pri najlepšej vôli vytvoriť nám dokonale šťastné detstvo. Každá situácia a emočná bolesť je poučením nášho ducha a posilňuje ho v prežívaní hlbokých pocitov šťastia, ale len vtedy, ak venujeme čas sebapoznávaniu a vieme, čo sa v našom vnútri deje. Potom máme slobodu vytvoriť si charakter, aký chceme s vlastnosťami, aké by sme chceli mať a šťastnejší „svetonázor“ a rebríček životných hodnôt. Zmyslom ľudského života je spoznať sám seba, objaviť a používať svoje talenty pre dobro svoje a všetkého života a dospieť k trvalým pocitom mieru a šťastia. Uzdravenie vnútorného dieťaťa v nás je začiatkom tejto krásnej cesty. Workshop je určený odvážnym :-) ľuďom, ktorí sa chcú o sebe niečo dozvedieť, ale aj každému, kto chce pochopiť, prečo sa mu napriek snahám nedarí dosiahnuť svoje ciele alebo ho to stojí priveľa námahy. Je pre každého, kto chce mať viac životnej energie a je základom liečby pri akýchkoľvek zdravotných problémoch. Emócia je energia pohybu – energy motion, je to naša sila a spolu s myšlienkami tvorí našu realitu. Odporúčame absolvovať tento workshop najmenej tri krát a vždy sa dozviete niečo nové.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

VIAC: http://www.ziv.sk/zazitkove-workshopy.html

Ak sa vám workshopy páčia, môžete si vybrať ďalšie kurzy, na ktorých sa dozviete všetko z teórie aj praxe k danej téme.

Odkaz na www stránku www.ziv.sk/letne-workshopy.html
Rokovací jazyk a tlmočenie SJ
Lektor Ing. Iveta Slobodníková, Mgr. art. Karin Lukáčová, akad. maliar Blažej Mikuš

Informácie o organizátorovi kurzu

Spoločnosť Združenie pre integrálne vzdelávanie
Adresa sídla spoločnosti Trenčianska 53, 821 09, Bratislava
Kontaktné údaje tel: 0905 255 585
e-mail: ziv@ziv.sk
web: www.ziv.sk
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skolenia.sk)
Popis činnosti

Vzdelávanie s uplatnením integrálneho prístupu – kurzy, semináre, konzultácie, koučing, výstavy, tvorivé dielne pre deti aj dospelých, koncerty

Referencie OVB Allfinanz Slovensko, s.r.o.

Zaujalo Vás tento školenie?

 
 

Ďalšie školenia na mieru z podkategórie:

Rozvoj osobnosti

super 1. Leadership I Osobný rozvoj lídra – vždy môžem byť lepší
FBE Bratislava s.r.o.
odporúčaný rozsah 2 dni
Bratislava
super 2. Emocionálna inteligencia
FBE Bratislava s.r.o.
odporúčaný rozsah 2 dni
Bratislava
super 3. Cesta k víťazstvu: Strach ako energia
MV Akadémia - manažérska vzdelávacia akadémia
odporúčaný rozsah 8 hodín
Technopol, Bratislava
top 4. 7 ZÁSAD EFEKTÍVNEHO TIME MANAGEMENTU (poldenný intenzívny tréning)
ANTEA CONSULTING S.R.O.
odporúčaný rozsah 3 hodiny
top 5. Time management
BPM Slovakia, s.r.o.
odporúčaný rozsah 2 dni
Slovensko

Nenašli ste školenie, ktoré ste hľadali?

Zadajte dopyt na vzdelávacie služby, ktorý bude rozposlaný všetkým vzdelávacím spoločnostiam na stránkach www.skolenia.sk.

Zadajte dopyt >>>
© 2017 Všetky práva vyhradené, 0.083s
design: widegrafik.