ZÁŽITKOVÉ WORKSHOPY - rozvoj kreativity a osobnosti, relax a revitalizácia

Kurz organizuje spoločnosť: Združenie pre integrálne vzdelávanie

Školenie pre verejnosť

Termíny konania kurzu Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:
21.8.2017 (Workshop Kreatívna vizualizácia 18:00 - 20:00)
23.8.2017 (Workshop Energetické cvičenie pre zdravie 18:00 - 20:00)
25.8.2017 (Meditačný workshop Otváranie hojnosti 18:00 - 20:00)
28.8.2017 (Meditačný workshop Láska je kľúč 18:00 - 20:00)
Cena (neplatca DPH) 30 €
Poznámka k cene 30 eur/workshop alebo 50 eur /špeciálny workshop
Miesto konania kurzu ZIV, Trenčianska 53, 82109, Bratislava

Ďalšie údaje o kurze

Kontaktné údaje na organizátora Ing. Iveta Slobodníková
tel: +421 903110228
mobil: +421 905 255 585, 903 110 228
e-mail: ziv@ziv.sk
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skolenia.sk)
Zaradenie kurzu do kategórií
Cieľová skupina, pre ktorú je kurz určený

ZIV to je vzdelávanie, zábava, relax, revitalizácia tela mysle aj ducha:-), naladenie psychiky a emócií, prakticky aj teoreticky. Máte možnosť zažiť netradičné relaxačné cvičenia, naučiť sa rozvíjať získané meditačné, mentálne aj kreatívne schopnosti a venovať sa rozvoju osobnosti a sebaúcty, harmónii a kráse. Workshopy sú pre začiatočníkov aj pokročilých.

Workshopy sú predovšetkým zážitkové, plné praktických cvičení a osvedčených rád, skúseností z praxe s troškou teórie. Sú otvorené pre každého so záujmom o danú tému a ak vás zaujmú, môžete pokračovať a doplniť si vedomosti v kurzoch.

Hlavný cieľ kurzu

Zážitkové workshopy ZIV majú široký záber tém, každý si môže vybrať pre seba ten najlepší, absolvovať ich môžete v akomkoľvek poradí a koľko krát budete chcieť, vždy sa dozviete niečo nové. Tento typ workshopov nájdete jedine v ZIV, jednej z najstarších škôl v oblasti osobného rozvoja v SR so super tímom profesionálnych lektorov (už od r. 2 000).

Podrobný popis obsahovej náplne

Workshopy sú samostatné, môžete si vybrať ktorýkoľvek podľa záujmu.

Konajú sa v príjemných priestoroch galérie ZIV, Trenčianska 53, Bratislava – Ružinov.

č. 1 Workshop Energetické cvičenie pre zdravie – novinka

Jednoduchá zostava na revitalizáciu fyzických síl pre zaneprázdnených a unavených ľudí. Cvičenie Päť Tibeťanov, Isha Kriya joga, biotanec, uvoľňujúce cvičenia na chrbticu, správne dýchanie a zameranie mysle pri cvičení. Naučíte sa zostaviť si vlastné ranné cvičenie pre krásnu postavu, zdravie a silu. Pre ženy aj mužov.

Termín: 23.8. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 2 Workshop 20 ranných minút pre zdravie – ktoré vám nastavia celý deň – novinka

Dvadsať magických ranných a dvadsať večerných minút, ktoré vám môžu zmeniť celý život. Psychika a ranná meditácia, cvičenie, rituály, rýchle raňajky – smoothies, zeleninové džúsy, energia pre zdravie a vitalitu po celý deň. Tajomstvo nastavenia psychiky a emócií počas prebúdzania sa. Správne cvičenie, živá surová strava a vitalita, praktické rýchle ranné cvičenia na rozprúdenie krvi a toku energie pre každého. Informácie o zdravom spôsobe a rytme života, cvičenie podľa prastarej jogy, mudra cvičenie podľa Druidov, účinné jednoduché cviky fyzioterapeutov a iné – to najlepšie z najlepšieho. Dozviete sa prečo je pohyb, voda a energeticky čistá strava základom života na zemi, aj to, ako je dôležité správne dýchať, aby ste s minimálnou námahou dosiahli maximálny efekt, prečo treba zaradiť surovú stravu do svojho jedálnička a ako na to. O typoch stravovania a ich účinkoch na zdravie, o vegetariánstve, vegánstve, vitariánstve, pránickom dýchaní a mnohom inom. Tipy a triky. Ukážky rýchlej prípravy surovej stravy pre silu, zdravie a vitalitu.

Termín: 4.7. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 3 Workshop Omladenie, zdravie, krása, predĺženie biologického veku – novinka

Všetko pre omladenie a revitalizáciu – kozmetika, dýchanie, strava, psychika a relaxácia, špeciálny typ meditácie pre omladenie tela. Ďalšie ukážky raw stravy nadväzujúce na workshop Dvadsať ranných minút. Praktická príprava domácej kozmetiky z prírodných surovín pre pleť, telo a vlasy. Dozviete sa všetko o potrebách ľudského tela, aby bolo krásne a zdravé, ako si predlžiť biologický vek, o používaní prírodných prostriedkov bez akejkoľvek chémie a sami si pripravíte svoj pleťový olej a vodu, vlasový olej, zubnú pastu, repelent a iné, ukážky s praktickým využitím prírodných zdrojov. Tipy a triky pre revitalizáciu, energiu a zdravie. Ďalšie ukážky raw stravy nadväzujúce na workshop Dvadsať ranných minút, meditácia zameraná na omladenie s využitím kozmickej energie.

Termín: 7.7. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 4 Harmonizačný frekvenčný workshop pre zdravie – Farby a zvuky

Dozviete sa o „zázračnej“ sile a frekvencii farieb a ich vplyve na psychické, emocionálne aj fyzické zdravie človeka. Naučíte sa vnímať energie farieb svetla, základné techniky farebnej terapie ako a kedy sa dajú použiť, dozviete sa o význame farieb pre zdravie, vyskúšate si mentálnu farebnú terapiu a zostavíte si farebný obraz vlastnej energie.

Jedinečný zážitok pôsobenia frekvencie farby, hudby a zvuku na psychiku, emócie, ladenie organizmu zvukom, tibetské zvonce, bubny a rytmus, energia a vibrácia vlastného hlasu a ako si pomôcť pri zdravotných ťažkostiach nasmerovaním vibrácie hlasu na určité miesta svojho tela, ako sa vyladiť vlastným hlasom jednoduchými tónmi, spievaním mantier alebo nástrojmi s čistými tónmi. Človek je ako citlivý krásny hudobný nástroj a všetok okolitý svet vibrácií, harmonických aj disharmonických na neho priamo vplýva.

Workshop rozvíja vedomie, jasno cítenie, intuíciu, schopnosť vnímať široké spektrum farieb, zvukov a ich vibrácie a je vhodný pre každého. Ľuďom, ktorí sa venujú dizajnu, umeniu a estetike, hudbe a spevu, pomôže rozvíjať farebné videnie a citlivosť na čisté tóny. Jedinečný zážitok farebnej uzdravujúcej a oživujúcej energie a harmonizácie tela, mysle a emócií.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 5 Workshop Prebúdzanie ženskej sily

Ako prebudiť svoju ženskú silu a čo k tomu potrebujeme, posvätné ženstvo, psychológia archetypov ženy, ako si nájsť partnera či zlepšiť súčasný vzťah, založiť si rodinu, byť sama sebou – ženou nového veku, objaviť svoju skrytú silu. Praktické rady, cvičenia a meditácie. Harmonizácia emocionálnej sily ženskej energie. To pravé pre dobré vzťahy a prebudenie vnútornej sily ženy. Jedinečný zážitok z kontaktu so sebou samou a svojou vnútornou silou. Najmä pre ženy, ale aj pre odvážnych mužov, ktorí chcú viac rozumieť ženám.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 6 Workshop Vyjadrenie Božskej krásy – pre mužov aj ženy

Posvätné mužstvo a posvätné ženstvo, archetypy muža a ženy, úloha muža a ženy v rodine a vo vzťahoch, pochopenie odlišností, jedinečností a potreby ukončenia odvekého boja pohlaví, a ako je možné namiesto boja vniesť harmóniu a úctu do vzťahov mužov a žien. Nová doba prináša zmeny aj vo vzťahoch o to viac je dôležité uvedomiť si podstatu energie páru, nájsť spojenie so silami života a kozmu. Ako si navzájom rozumieť a zharmonizovať dva odlišné svety. Rady, cvičenia a meditácie. Jedinečný zážitok prebudenia vlastnej vnútornej sily a vzájomnej úcty. Pre mužov, ženy, manželov aj páry.

Termín: pripravujeme (2h) Cena: 30 eur

č. 7 Workshop ENKAUSTIKA – maľovanie voskami

Ako farbiace médium sa používa roztavený vosk, ktorý sa pomocou enkaustickej žehličky nanáša na špeciálny lesklý papier, po zvládnutí základov aj na textil, drevo, či sklo. Pri maľovaní žehličkou môžeme meniť štruktúry, vzory donekonečna, so zámerom alebo za pomoci náhody, pri každom pohybe žehličkou na papieri vzniká nový obrázok. Inšpirované starobylou technikou Egypta.

Ukážeme si jednoduché ťahy ako nanášať vosk, povieme si tipy ako si vyrobiť pozdrav, či pohľadnicu. Namaľujeme si abstraktné obrázky aj krajinky. Už po prvých ťahoch žehličkou vznikajú nádherné žiarivé obrazy. Je to výborný relax, hra s farbami, zábava. Táto technika je vhodná pre všetkých – rozvíja tvorivosť a fantáziu.

Workshop je otvorený pre začínajúcich aj pokročilých – lektorka sa každému venuje individuálne podľa záujmu. Pre absolventov ponúkame možnosť pokračovať a zdokonaľovať sa v technike po celý rok – pridáme maľovanie enkaustickým perom s rôznymi násadkami, teplovzdušnú pištoľ a tvorbu potlačí a koláží. Novým podkladom na maľovanie je podľa záujmu plátno, sklo, drevo alebo textil, prípadne papier väčších formátov. Vedie certifikovaná lektorka pre enkaustiku s dlhoročnou praxou aj v iných výtvarných technikách. Fotogaléria z workshopov

Termíny: pripravujeme (18:00 – 20:00) Cena: 25 eur (všetok materiál je v cene)

č. 8 Workshop Muzikoterapia pre každého

Pod vedením skúsenej lektorky, multižánrovej speváčky a klaviristky sa naučíte rytmickému spievaniu s odozvou hry na Orffove nástroje – bubny, brnkacie nástroje, kastanety, rumba gule a iné. Improvizujú sa jednoduché melódie a vytvára sa spoločná a jedinečná skladba. Každý účastník má svoj vlastný, netradičný hudobný nástroj a zapája sa do spoločnej skladby rytmickým hraním na nástroje a spievaním jednoduchej melódie – podľa svojej voľby a nálady. Relaxácia spojená s hravým a voľným objavovaním sveta hudby a rozvíjaním tvorivosti a muzikality. Je vhodná pre každého, aj pre ľudí, ktorí si myslia, že nemajú hudobný sluch. Cit pre rytmus aj hudobný sluch sa dá správnym vedením rozvinúť.

Muzikoterapia pomáha odbúrať trému, stres a pomôže nájsť odvahu spievať a hrať, zabávať sa v skupine neznámych ľudí, cítiť sa uvoľnene v akejkoľvek spoločnosti, pretože podporuje sebaúctu, uvoľňuje zábrany, prebúdza radosť a pocity spolupatričnosti, ponúka nevšedný zážitok.

Termíny: pripravujeme (2h) Cena: 20 eur

č. 9 Workshop Kryštály a kryštaloterapie

Kryštály a dokonalá relaxácia, jedinečný zážitok hlbokej relaxácie s kryštálmi Každý účastník si prakticky vyskúša silu kryštaloterapie. Prostredníctvom kryštálov je možné naladiť sa na univerzálny zdroj vesmírnej energie a nechať na seba pôsobiť ich špecifickú energiu vyplývajúcu z ich harmonickej kryštálovej mriežky, tvaru a farby. Zážitkový workshop pre každého s využitím liečivej sily minerálov. Vhodný nielen pre absolventov kurzu Kryštály a kryštaloterapia, ale aj pre nových záujemcov. Kryštály sú zhmotnenou kozmickou energiou, darom matky Zeme, sú zdrojom energie a informácií pre ľudstvo, krásne a liečivé pre telo aj dušu. Max. počet účastníkov je 5.

Termíny: 3.7. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 10 Harmonizačný meditačný workshop Modrej planéty

Spirituálne oddychový a harmonizačný workshop. Relax, zábava a spiritualita. Techniky vyladenia, preladenia a harmonizácie mysle, emócií a tela. Budete si užívať príjemnú vysokú frekvenciu najkrajších meditácií Modrej planéty (Modrá planéta je ucelený autorský systém osobného rozvoja), načerpáte energiu a vyladíte sa psychicky, emocionálne aj telesne. Workshop je vhodný pre každého, pokročilých aj úplných začatočníkov. Workshopy môžete opakovať, vždy zažijete a dozviete sa niečo nové.

Termín: september 2017 (2h) Cena: 30 eur

č. 11 Meditačný workshop Láska je kľúč – novinka

Najkrajšie meditácie Modrej Planéty, jedinečný zážitok hlbokej relaxácie a vyladenia emócií, balzám pre dušu Láska je svetlo, ktoré prináša radosť. Keď sa rozsvieti vnútro človeka, je to ako keď sa znovu narodí. Meditácie na otvorenie srdečnej čakry a nájdenie zdroja svojej vnútornej sily. Špeciálny program pripravený pre priaznivcov Modrej planéty a pre všetkých záujemcov o meditácie.

Termín: 28.8. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 12 Meditačný workshop Otváranie hojnosti – novinka

Workshop pozostávajúci z troch častí – Uzdravenie vnútorného dieťaťa, vzťah k sebe samému a rituál otvárania hojnosti Vzťah k sebe samému a ako vnímam svet, meditácie na nastavenie želanej reality a zvýšenie osobnej sily, rozvoj osobnosti a rituál otvárania hojnosti. Meditácie a praktické cvičenia so skúsenou lektorkou pre každého, kto má aspoň základnú meditačnú prax (absolvoval minimálne 2 cykly kurzu Meditácia krok za krokom) a navštevuje mini semináre Modrá planéta, aby porozumel obsahu a bol schopný uvoľnenia a naladenia na vnútorné liečenie. Intenzívny praktický workshop s kratučkým vysvetlením k cvičeniam.

Termín: 25.8. (18:00 – 20:00) Cena: 50 eur

č. 13 Meditačný workshop Vortex

Úvod do energií vortexu, vysvetlenie anomálií elektromagnetických polí na zemi (prečo tu fyzikálne zákony neplatia), miesta vortexu rozmiestnené po celom svete a rituál vortexu. Vyššia forma meditácie pre pokročilejších. Workshop je určený pre absolventov ZIV kurzov, mini seminárov a workshopov Modrej planéty a kurzov meditácie (treba absolvovať minimálne 2 cykly kurzu Meditácia krok za krokom, pravidelne meditovať a navštevovať mini semináre Modrá planéta). Je však otvorený pre každého, kto má pokročilejšiu aktívnu meditačnú prax. Maximálne 10 ľudí v skupine.

Termín: pripravujeme Cena: 50 eur

č. 14 Workshop Uzdravenie vnútorného dieťaťa

Psychológia vnútorného dieťaťa, podvedomé presvedčenia a emočné spomienky a ich dopad na náš život v dospelosti, praktická meditácia a mentálno – emočné cvičenia, práca s vlastným tieňom a strachom, preladenie. Kontakt so svojou najvnútornejšou podstatou, odhalenie a liečenie skrytých emočných tráum a nevedomých bytostných presvedčení, ktoré blokujú náš úspech a prežívania šťastných pocitov a ich preladenie.

Každý človek prechádza v živote rôznymi situáciami a spomienky na ne sú často potlačené v hlbokom podvedomí, odkiaľ však nevedome ovplyvňujú naše postoje, pocity a konanie. Do siedmych rokov života má človek iba emočné spomienky, pretože vedomá myseľ sa vyvíja až od siedmeho roku života. Preto je tak ťažké ich nájsť a pochopiť prečo sa v určitých situáciách správame a cítime určitým spôsobom. Hlbokým uvoľnením, prácou s vlastným tieňom a hravým kreatívnym spôsobom môžeme tieto blokujúce spomienky uvoľniť a preladiť sa na pozitívnejšie vnímanie života. Je to veľmi užitočné pre každého človeka, pretože naša civilizácia a kultúra v ktorej žijeme, neumožnila našim rodičom ani pri najlepšej vôli vytvoriť nám dokonale šťastné detstvo. Každá situácia a emočná bolesť je poučením nášho ducha a posilňuje ho v prežívaní hlbokých pocitov šťastia, ale len vtedy, ak venujeme čas sebapoznávaniu a vieme, čo sa v našom vnútri deje. Potom máme slobodu vytvoriť si charakter, aký chceme s vlastnosťami, aké by sme chceli mať a šťastnejší „svetonázor“ a rebríček životných hodnôt. Zmyslom ľudského života je spoznať sám seba, objaviť a používať svoje talenty pre dobro svoje a všetkého života a dospieť k trvalým pocitom mieru a šťastia. Uzdravenie vnútorného dieťaťa v nás je začiatkom tejto krásnej cesty.

Workshop je určený odvážnym :-) ľuďom, ktorí sa chcú o sebe niečo dozvedieť, ale aj každému, kto chce pochopiť, prečo sa mu napriek snahám nedarí dosiahnuť svoje ciele alebo ho to stojí priveľa námahy. Je pre každého, kto chce mať viac životnej energie a je základom liečby pri akýchkoľvek zdravotných problémoch. Emócia je energia pohybu – energy motion, je to naša sila a spolu s myšlienkami tvorí našu realitu. Odporúčame absolvovať tento workshop najmenej tri krát a vždy sa dozviete niečo nové.

Termín: pripravujeme (18:00 – 20:00) Cena: 30 eur

č. 15 Workshop Kreatívna vizualizácia – novinka

Klasický mentalizmus a kreatívna vizualizácia. Kvantový vesmír a zhmotňovanie, prakticky s troškou teórie. O pôsobení vesmírnych zákonov v hmote a praktické precvičovanie techník mentalizmu a kreatívnej vizualizácie. Vyprázdnenie mysle, vizualizácia, koncentrácie, zhmotňovanie a tvorba reality. Dozviete sa všetko, čo potrebujete k usmerneniu psychickej a emočnej energie a duševných síl k naplneniu želanej reality. O tom, ako tvoríme svoju realitu. Workshop nadväzuje na kurz Mentalizmus v praxi, ale je vhodný aj pre každého, kto chce skúsiť pochopiť tajomstvá mysle a pohybu energie.

Termín: 21.8. 2017 (18:00 – 20:00) Cena: 50 eur

VIAC: http://www.ziv.sk/zazitkove-workshopy.html

Ak sa vám workshopy páčia, môžete si vybrať ďalšie kurzy, na ktorých sa dozviete všetko z teórie aj praxe k danej téme.

Odkaz na www stránku www.ziv.sk/letne-workshopy.html
Rokovací jazyk a tlmočenie SJ
Lektor Ing. Iveta Slobodníková, Mgr. art. Karin Lukáčová, akad. maliar Blažej Mikuš

Informácie o organizátorovi kurzu

Spoločnosť Združenie pre integrálne vzdelávanie
Adresa sídla spoločnosti Trenčianska 53, 821 09, Bratislava
Kontaktné údaje tel: 0905 255 585
e-mail: ziv@ziv.sk
web: www.ziv.sk
(pri kontaktovaní uveďte ako zdroj informácií www.skolenia.sk)
Popis činnosti

Vzdelávanie s uplatnením integrálneho prístupu – kurzy, semináre, konzultácie, koučing, výstavy, tvorivé dielne pre deti aj dospelých, koncerty

Referencie OVB Allfinanz Slovensko, s.r.o.

Zaujalo Vás tento školenie?

 
 

Ďalšie školenia na mieru z podkategórie:

Rozvoj osobnosti

super 1. LEADERSHIP 2.0
eventive, s. r. o .
odporúčaný rozsah
Trenčín
top 2. SILA SEBAMOTIVÁCIE - Sebarealizácia, sebauplatnenie, zmysel…
Espiral, s.r.o.
odporúčaný rozsah
Bratislava
top 3. Efektívna prezentácia seba, produktov a služieb
TOP CONSULT GROUP, s.r.o. & VKC INTENZÍVA s.r.o.
odporúčaný rozsah 16 hodín
Bratislava 1
top 4. Stres - kamarát alebo nepriateľ?
Otvorená Hra o. z.
odporúčaný rozsah 2 hodiny
top 5. Osobnostný manažment
KOPEX s.r.o.
odporúčaný rozsah 2 dni
Slovensko

Nenašli ste školenie, ktoré ste hľadali?

Zadajte dopyt na vzdelávacie služby, ktorý bude rozposlaný všetkým vzdelávacím spoločnostiam na stránkach www.skolenia.sk.

Zadajte dopyt >>>
© 2017 Všetky práva vyhradené, 0.077s
design: widegrafik.