Interný audítor ISMS podľa normy ISO/IEC 27001:2022

ISOQAR SK s.r.o.

Porozumieť požiadavkám novej revízie normy pre systém manažérstva informačnej bezpečnosti podľa normy ISO/IEC 27001:2022. Naučiť sa všetko o predmete interného auditu systému manažérstva informačnej bezpečnosti podľa medzinárodnej normy ISO/IEC 27001:2022 a ISO 19011:2018.

• Úvod kurzu – predstavenie
  • ISMS – prečo, čo to je?
  • ISO 27001:2022: Účel a požiadavky
  • popis všetkých zmien v novej norme, popis nových opatrení z prílohy A, aké zmeny treba vykonať v existujúcom systéme aby bol v súlade s novou normou a dokedy ich treba vykonať, ako budú postupovať certifikačné orgány pri ďalších auditoch...
  • Kompatibilita s inými normami systémov manažérstva
  • Opatrenia na riadenie rizík
  • Kvíz a diskusia
  • Prečo audit, čo je to audit ?
  • Vykonávanie auditu – prípadová štúdia
  • Písanie správ, komunikácia a následný audit
  • Test
  • Vyhodnotenie, zhrnutie a záver kurzu

Kurz interného audítora ISMS je vhodný pre vedenie a manažérov spoločností, ktoré sa rozhodli zabezpečiť ochranu svojich informácií, manažérov informačnej bezpečnosti, manažérov kvality. Pre tých, ktorí sa chystajú alebo už majú zavedený systém ISMS.

Certifikát Certifikát o úspešnom absolvovaní bez obmedzenia platnosti. Poznámka k cene

V cene je zahrnuté :študijné materiály, obed, osvedčenie

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať