PRVÉ RANDE S POČÍTAČOM (základy MS WORD, Internet a e-mail; resp. podľa Vašich predstáv)

TEDDEUM, divízia spoločnosti TOPSI

Osnovy tohoto kurzu sú flexibilné a nastavíme ich presne podľa Vašich potrieb. Školenie PRVÉ RANDE S POČÍTAČOM ponúkame v dvoch variantoch:

1. Základy práce s počítačom (MS WINDOWS, MS WORD, Internet a e-mail) pre tých, čo s PC ešte do kontaktu neprišli.
  2. Flexibilný kurz je určený pre záujemcov, ktorí už s počítačom pracovali, ale potrebujú si vedomosti a zručnosti rozšíriť alebo naučiť sa konkrétne špecifické veci z viacerých programov v rámci jedného kurzu.

Počas tohoto školenia sa naučíte základy práce s počítačom. Okrem teórie (terminológia) Vás naučíme praktické základy práce s textovým editorom MICROSOFT WORD, mailovať a surfovať po Internete. Po absolvovaní kurzu budete vedieť samostatne pracovať s počítačom.

Kurzy sú úplne pre každého.

Certifikát CERTIFIKÁT TEDDEUMU Poznámka k cene

pri viacerých účastnikoch účtujeme 160 € s DPH za 1 osobu

Mgr. Teodor PASTERNÁK, PhD.
+421 2/442 524 80
skolenie@skolenie.com